Pro každého člověka je nesmírnou radostí, pokud může dělat v životě to, co ho opravdu baví. Já to štěstí mám. Věnuji se grafickému designu, fotografii, žurnalistice, komunikaci nebo třeba webdesignu. Mám však i mnoho zkušeností z oblasti event managementu, v jehož prostředí jsem vyrůstal, a který mne současně oslovil již před mnoha lety.
Více než 8 let působím jako pořadatel a spolupořadatel hudebních, společenských a gastronomických událostí a festivalů. Mé oblíbené klišé; baví mne bavit. 
Rád cestuji a hledám krásu v místech, kde ji jiní nevidí. Miluji jídlo a hudbu, a pořád marně čekám na koncert skupiny Flipsyde. Obdivuji architekturu, industrialismus a strojírenství. Kladu důraz na efektivitu a lidskou výkonnost. Motorismus a zvířata mi také nejsou cizí. Se sportem u mne však nepochodíte.
V roce 2023 jsem dokončil gymnázium v Lounech. Nyní studuji na Metropolitní univerzitě v Praze - obor mediální studia. Působím jako externí i in-house grafický designér v několika společnostech. ​​​​​​​